ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Приватне підприємство "Юхимівське"

Приватне підприємство (ПП) «Юхимівське» - це сучасне багатогалузеве підприємство, яке працює на ринку сільського господарства та тваринництва України. Вирощування сільськогосподарських культур, насамперед, елітних посівних матеріалів, є головним напрямком діяльності, але не єдиним. Маючи можливість самостійно забезпечувати себе різноманітною сировиною, та враховуючи багаторічний досвід, ПП «Юхимівське» впровадило такі напрямки діяльності, як розведення великої рогатої худоби (ВРХ), виробництво м’яса, молока, та інших продуктів тваринництва. Окрім цього, здійснюється виробництво різноманітних продуктів харчування рослинного походження, навіть випічка хлібобулочних виробів.

Вирощування сільськогосподарських культур було головним, починаючи з 1988 року, коли ПП «Юхимівське» було відтворене після реорганізації колгоспу у селищі Юхимівка, Шаргородського району у Вінницькій області. Завдяки великій кількості родючих сільськогосподарських земель (загальна площа орних ділянок складає понад 2200 гектарів), розташування в одному з найбільш екологічно безпечних районів країни, та досвіду фахівців, які працюють на підприємстві, вдалося не тільки забезпечити стабільний попит на продукцію, а й постійно вести селекцію нових, ще кращих сортів елітних посівних матеріалів різноманітних зернових культур.

Сьогодні ПП «Юхимівське» має офіційний статус елітгоспу, що підтверджено державними ліцензіями та різноманітними нагородами, включаючи міжнародні. Але найкращим показником роботи є признання підприємства його клієнтами, які обирають високоякісні посівні матеріали та інші види продукції. І підприємство постійно веде роботу на заохочує нових партнерів, не забуваючи при цьому про існуючих, та пропонуючи їм постійно нові сорти та поліпшені умови співпраці.

Вирощування сільськогосподарських культур, а тем більш, елітного посівного матеріалу, а також розведення тварин та інші напрямки діяльності, було б не можливі без сучасного обладнання та технологій.  Так, наприклад, на підприємстві створено спеціальний насіннєвий завод, устаткування для якого було придбано у Німеччині. Для розведення ВРХ та свиней використовуються технології відгодівлі за допомогою сухих кормів, збалансованих мінеральними добривами. І це – далеко не повний перелік того, що є запорукою високої якості продукції підприємства.

Уся наведена на сайті інформація є дуже стислою. Ми будемо дуже раді знайти нових партнерів і розповісти їм про наші можливості особисто. Ми впевнені, нам є, що запропонувати, щоб забезпечити стабільний прибуток, та зростання вашого бізнесу. За це зробили самі і готові допомогти і нашім партерам та клієнтам. Чекаємо на Вас!