ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння озимого ячменю від ПП Юхимівське

Серед пропозицій елітного посівного матеріалу, які сьогодні надає ПП «Юхимівське», є і озимий ячмінь. Найбільш перспективним та якісним для сільськогосподарських умов в Україні ми вважаємо сорт «Достойний», насіння якого вже не перший рік вирощується і надходить у продаж на нашому підприємстві.

Озимий ячмінь «Достойний» ні би то підкреслює свою звучну назву. Це насправді достойний вибір. І головною причиною цього є властивості сорту. Ячмінь «Достойний» - це сорт-дворучка, що має підвищену адаптивність до умов зрощування на півдні країни, де часто відсутній необхідний сніговий покрив. Сорт вважається зимо та морозостійким. За 10 бальною системою цей показник дорівнює 7.

Озимий ячмінь цього сорту можна висіювати навіть в так звані лютневі вікна. Він добре кущиться, як за пізніх сходів восени, так і ранньою весною. Щодо середньої урожайності, то вона складає приблизно 100 центнерів на гектар, а це десь на 10% вище, ніж інші широко розповсюджені у сільському господарстві сорти озимого ячменю. Теж саме можна сказати стосовно строку дозрівання. Він десь на тиждень коротший від загально прийнятих строків аналогічних культур.

Сорт не потребує використання якийсь спеціальній агротехніки, для обробки підійде звичайна і типова до зони вирощування. Озимий ячмінь «Достойний» має підвищений рівень стійкості до кам’яної та чорної сажок, до борошнистої роси та інших шкідників або захворювань. Посіви вважаються посухостійкими та стійкими до влягання.

ПП «Юхимівське» забезпечує продаж посівного матеріалу, в тому числі і озимих ячменів, протягом тривалого періоду. Це забезпечує для наших клієнтів та покупців можливість придбати необхідну кількість матеріалу безпосередньо до їх потреб та у найбільш приємний термін. При цьому в незалежності до періоду закупівлі наші партнери можуть бути впевненні у відповідній якості посівного матеріалу. Це забезпечується не тільки властивостями самого сорту, а й ретельним ставленням до його обробки, зберігання та постачання нашим підприємством.

Багато уваги ми приділяємо безпосередньо контролю якості та контролю відповідності зерна своїм характеристикам, зазначеним в Реєстрі сортів рослин України, куди входить і сорт «Достойний». Контроль якості проводиться на усіх етапах роботи: при вирощуванні, протягом збору, наступної обробки, на період зберігання та безпосередньо перед продажем.

Щодо комерційних умов співпраці та закупівлі безпосередньо сорту «Достойний» Ви можете звернутися до наших фахівців з відповідним запитом. Це можна зробити любим зручним для Вас засобом. Наші працівники нададуть Вам розширені відповіді та необхідні консультації з різноманітних питань, щодо самого сорту озимих культур та й умов їх придбання.