ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння сої від ПП Юхимівське

Насіння сої, продаж якого також входить до пропозицій ПП «Юхимівське», представлене двома сортами – «КиВін» та «Оріана». Ці сорти було відібрано, щоб надати можливості нашім клієнтам мати можливість придбати той сорт, який найбільш підходить до їх природних умов та методів ведення сільського господарства.

Насіння сої «КиВін» належить до групи ранньостиглих рослин. Його вегетативний період складає від 107 до 118 діб. Однією з характерних ознак сорту є високий весняний стартовий зріст посівів. При рекомендованій нормі висіву від 95 до 110 кг на гектар (залежить від погодних умов, строків сівби та попередника), стабільний рівень врожайності складає від 26 до 30 центнерів з гектару. Сорт «КиВін» має гарну стійкість до осипання та влягання, а також відзначається високою стійкістю до більшості поширених хвороб сільськогосподарських рослин. Насіння сої «Оріана» вважається середньораннім. За іншими ознаками цей сорт також відрізняються покращеними можливостями щодо стійкості захворюванням та шкідникам і є високопродуктивною сільськогосподарською культурою.

Соя, як продукт харчування, має незамінні властивості. Це повноцінний білок рослинного походження, який не поступається тваринним білкам. Соя може бути єдиним джерелом надходження білку для людей, які страждають від харчової алергії на тваринний білок та ожиріння. Також соя сприяє профілактиці цукрового діабету. Беручі до уваги усі ці властивості, насіння сої користується великим попитом серед сільськогосподарських підприємств, які намагаються забезпечити надходження продукту до харчової промисловості та роздрібного продажу.

Але вибір та використання високоякісного посівного матеріалу, це лише тільки половина справи. Дуже багато в досягненні гарних результатів ведення сільськогосподарської діяльності залежить від вибору постачальника посівних матеріалів, і насіння сої не є виключенням. Таким постачальником є приватне підприємство «Юхимівське».

За довгі роки в якості елітгоспу наше підприємство здобуло ім’я надійного партнеру. Ми пропонуємо нашім постійним і новим клієнтам тільки якісні сорти насіння сої та інших сільськогосподарських культур, постійно оновлюючи та розширюючи асортимент. Та окрім якісною сировини, ми надаємо вигідні комерційні умови його придбання. Це і ціни на закупівлю, і надання можливості придати насіння в найбільш приємний термін та інші вигідні пропозиції. Ми завжди відкриті до плідної і довгострокової співпраці, як з існуючими клієнтами, так і с тими, хто вперше звернувся до ПП «Юхимівське».