ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Реалізація насіння

Реалізація насіння є основним напрямком роботи ПП «Юхимівське». За довгі роки існування ми заробили не тільки гарний досвід, але й визнане ім’я на звання одного з лідерів на ринку постачання посівних матеріалів, і не тільки в Україні, але й за її межами. Сьогодні підприємство спеціалізується на вирощуванні різноманітних зернових, бобових, та технічних сільськогосподарських культур, та пропонує реалізацію насіння іншим господарствам в якості посівного матеріалу.

ПП «Юхимівське» має статус «елітгоспу». І це підтверджується на тільки наявністю необхідних державних ліцензій, а й самою запропонованою продукцією. На сьогодні реалізація насіння, вирощеного на підприємстві, надає можливість іншим виробникам сільськогосподарських рослин мати високоякісні і багаті врожаї, завдяки використанню елітного посівного матеріалу. Тому ім’я ПП «Юхимівське» відомо усім учасникам цього ринку.

На сьогодні підприємство пропонує на ринку широкий асортимент посівного матеріалу. Ми забезпечуємо реалізацію насіння, як озимої та ярової пшениці та ячменю, гороху, сої, гречки. Більш докладна інформація щодо конкретних видів рослин надається на окремих сторінках, та за запитом до наших підрозділів, які займаються продажем насіння. Беручі до уваги той факт, що ПП «Юхимівське» не тільки вирощує ті чи інші види культур, а постійно займається селекцією нових, більш якісних сортів і видів, ми пропонуємо усім нашім постійним і потенційним покупцям частіше відвідувати наш сайт та спілкуватися з представниками підприємства. Це надасть вам можливість одним з перших дізнаватися про нові та цікаві пропозиції.

Для селекції, вирощування, обробки, зберігання та інших етапів робіт, потрібних для забезпечення високоякісного посівного матеріалу, наше підприємство використовує най сучасне обладнання та сільськогосподарську техніку. В нас існує спеціальний насіннєвий завод, який було нещодавно побудовано за допомогою німецьких фахівців. Окрім цього, майже все обладнання цього заводу було придбано також у Німеччині. Усі види посівного матеріалу, з якого складається наша реалізація насіння, проходять ретельний контроль якості на усіх етапах, тому ми можемо гарантувати нашим партнерам 100% рівень відповідності продукції, що поставляється ПП «Юхимівське».

Ми постійно розширюємо мережу наших партнерів та клієнтів. Якщо ви зацікавлені в придбанні дійсно високоякісного посівного матеріалу, та бажаєте мати справу з надійним та професійним партнером, будемо раді отримати ваші запити та замовлення щодо реалізації насіння. Просимо вас звертатися до наших фахівців за координатами, вказаними на сторінках сайту, або безпосередньо відвідуючи підприємство в селищі Юхимівка.