ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння гречки від ПП Юхимівське

В якості насіння гречки ПП «Юхимівське» пропонує сорт «Антарія» еліта, яка є різновидністю сорту «Алята». Цей сорт є одним з найкращих, як з умов сільськогосподарського вирощування, так і з подальшого використання в харчовій промисловості. «Антарія» має стійкі властивості і не схильна до осипання чи вилягання, що забезпечує підвищений рівень врожайності в порівнянні з іншим розповсюдженими в Україні сортами. Окрім цього, взагалі не було відмічено випадків, коли сорт був вражений рослинними хворобами або шкідниками.

Придбаючи насіння гречки «Антарія», Ви здатні забезпечити середню урожайність від 18,6 до 36,8 центнеру з гектару в залежності від місця зрощування. Згідно результатів державних випробувань та досліджень, які проводились виробниками, цей показник на 3 – 8 центнерів перебільшує середні показники по іншим сортам гречки по Україні. При цьому, сорт «Антарія» є середньостиглим, а тривалість його вегетаційного періоду складає приблизно 85 – 87 діб.

Як відомо, гречка – це смачний, поживний і саме головне корисний продукт харчування. Насіння гречки не має ніякої спорідненості з насінням пшениці, навіть це не зернова культура, а належить до самостійної родини трав’янистих рослин. Однією з переваг вважається наявність в гречці великої кількості заліза. Також, гречка містить багато складних вуглеводів, які засвоюються організмом протягом довгого часу, даючи тим самим почуття насичення. Тому гречка завжди користується попитом, як серед підприємств харчової промисловості, так і серед роздрібних мереж, які продають продукти харчування.

Для тих клієнтів, які ще не співпрацювали з нашим підприємством, але мають необхідність знайти надійного постачальника посівного матеріалу насіння гречки, ми готові запропонувати найвигідніші умови. По-перше, це сама високоякісна продукція. Недарма наше підприємство має статус елітгоспу і займається виключно вирощуванням на продажем елітної продукції. По-друге, це вигідні комерційні умови. Вирощування гречки є однією з найскладніших сільськогосподарських робіт. Тому покупці звертають велику увагу і до якості, і до ціни. Ми гарантуємо і перше, і друге. Бо для нас є найважливішим не одноразова продаж партії насіння гречки або іншою культури, а довгострокова та взаємовигідна співпраця.

Якщо вас заінтересувала наша пропозиція щодо насіння гречки або інших сортів посівних матеріалів, якщо ви маєте додаткові питання з приводу комерційних відносин або особливостей того чи іншого сорту, будемо раді отримати ваші звернення до нашого підприємства. Ми завжди відкриті до співпраці.