ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння ярої пшениці від ПП Юхимівське

ПП «Юхиміське» пропонує на продаж насіння ярої пшениці сорту «Струна Миронівська». Цей сорт ярої пшениці вважається одним з найбільш придатних для вирощування на території України і завжди користується попитом сільськогосподарських підприємств. Насіння ярої пшениці «Струна Миронівська» вважається цінним сортом. Посіви слабо піддаються вражанню основними хворобами зернових культур та шкідниками. Сорт є середньораннім, період визрівання складає від 98 до 101 доби. Середня врожайність може коливатися від 62,8 до 70,2 центнеру з гектару, в залежності від зони вирощування пшениці. Сорт має добрі борошномельні та хлібопекарські показники, що сприяє його широкому використанню серед підприємств харчової промисловості.

Усе насіння ярої пшениці, яке постачається ПП «Юхимівське» проходить необхідний ступінь обробки та контролю якості. Починаючи з моменту збору врожаю, протягом зберігання та на момент підготовки партії безпосередньо перед відправкою замовнику, наше підприємство ретельно відстежує усі необхідні показники та надає гарантії, щодо якості та відповідності посівного матеріалу усім вимогам та державним стандартам.

Наше підприємство постачає насіння ярої пшениці у багато областей України та за її межи. Ті, хто скористався пропозицією ПП «Юхиміське» та особисто переконався в відповідності та якості нашої продукції, становляться нашими постійними клієнтами на довгі роки. Але ми не зупиняємося на досягнутих результатах та постійно намагаємось залучити до співпраці нових клієнтів та партнерів.

Гарно розуміючи потреби та вимоги наших покупців, щодо насіння ярої пшениці та інших сортів посівного матеріалу, ми не забуваємо і про забезпечення спрощування процесу закупівлі. Однією з першочергових вимог є щонайменший строк з моменту розміщення заявки до моменту одержання необхідної сировини. Все, що вам потрібно – це зателефонувати до нашого підприємства або звернутися найбільш зручним засобом (електрона пошта, особове відвідання підприємства). Наші працівники нададуть вам поширену інформацію, як до особливостей того, чи іншого сорту насіння, так і комерційні умови її придбання.

Загальний кошторис залежить від деяких умов, серед яких є і обсяг закупівлі, і період поставки. Крім цього, для постійних клієнтів ми пропонуємо дуже вигідні умови різноманітних систем знижок. Все це плюс високоякісне насіння ярої пшениці забезпечать вашому бізнесу значний зріст та сприятимуть укріпленню позицій на ринку сільськогосподарської галузі вашого регіону. Чекаємо на ваші звернення та питання щодо закупівлі ярих культур.