ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Елітне насіння гороху від ПП Юхимівське

Наше підприємство пропонує на продаж два сорти насіння гороху. Це «Улус» і «Царевич». Обидва сорти є одними з найбільш пристосованих для вирощування в кліматичних умовах різних регіонів України. Обидва сорти є ярими та забезпечують високий рівень врожайності.

Насіння гороху сорту «Улус» вважається напівінтенсивного типу і належить до середньопізніх сільськогосподарських культур. Його вегетативний період нараховує від 85 до 97 діб в залежності від конкретних кліматичних умов та періоду сівби. Середня врожайність сорту «Улус» з одного гектару складає від 32,4 до 32,6 центнерів. Цей показник перевищує середню урожайність стандартних сортів гороху приблизно на 8 – 11%. Сорт «Улус» має стійки властивості проти осипання та влягання посивів. При цьому має середній рівень посухостійкості. Навіть у вологі роки у період підвищеної температури повітря можливість виникнення захворювання рослин аскохітозом нижча, в порівнянні з стандартними сортами. Сорт «Улус» повністю придатний для механізованого збирання.

Другим сортом запропонованого насіння гороху є «Царевич». Цей елітний сорт, як і попередній, має напівінтенсивний тип розвитку. Сорт є середньостиглим з вегетативним періодом, близьким до сорту «Улус». Термін зростання оцінюється від 84 до 92 діб. Приблизно однаковим є і рівень врожайності. Для сорту «Царевич» він складає від 34,4 до 35,2 центнерів з гектару. Це на 2,5 – 10% вище за середню норму врожайності гороху по Україні. Окрім підвищеної стійкості до аскохітозу сорт відрізняється гарною протидією з’явленню антракнозу – грибковому захворюванню, яке виникає найчастіше в помірних кліматичних зонах. Цей сорт також розраховано збирати механізованими засобами.

Горох, як і соя, дуже багатий білками. Їх зміст у два рази вищій ніж у пшениці або житі. За калорійністю горох перевершує м’ясо і має такі ж показники, як, наприклад, гречка або рис. А за рівнем крохмалю може посперечатися з картоплею. І це не єдині корисні можливості рослини. Тому насіння гороху, як посівний матеріал, входить до найбільш поширених і маючих попит серед сільськогосподарських виробників.

ПП «Юхимівське» може забезпечити в достатній кількості і на вигідних комерційних умовах насінням гороху сортів «Улус» та «Царевич» усіх, кому потрібен якісний посівний матеріал. За роки роботи на ринку постачання сільськогосподарських рослин та елітного насіння наше підприємство здобуло багатий досвід та цілу мережу постійних клієнтів. Але ми не зупиняємось на досягнутому і пропонуємо ще більш привабливі умови, як для наших партнерів, так і для тих, хто звернувся до ПП «Юхиміське» вперше.