ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння озимої пшениці від ПП Юхимівське

До переліку сортів насіння озимої пшениці ПП «Юхимівське» включило такі, як «Подолянка», «Фаворитка», «Вінничанка», «Богдана», «Золотоколоса» та «Донецька – 48». Такий асортимент здатен задовольнити усі типи клієнтів, які звертаються до нашого підприємства. Як відомо, вирощування озимих сільськогосподарських культур дає на 10-15% більший врожай, в порівнянні з яровими сортами, тому до насіння озимої пшениці пред'являються самі жорсткі вимоги. І ми готові ці вимоги забезпечити.

Одним з «фірмових» сортів насіння озимої пшениці від нашого підприємства є м’який сорт «Вінничанка». Це сорт цінної пшениці, який було виведено в 2008 році. В умовах проморожування, особливо протягом останніх років, коли сніговий шар був на завжди досить достатнім, зимостійкість сорту «Вінничанка» було кваліфіковано як вищесередню. Згідно показників цей параметр має 8,8 балів з 10 можливих. В той же час сорт має чудову стійкість проти вилягання, осипання та посухи. Протягом декількох років використання сорт довів свою слабу здатність бути враженим основними хворобами та шкідниками.

Середня врожайність, яку забезпечує насіння озимої пшениці «Вінничанка», складає від 52 до 65 центнерів з гектара. В першому випадку показник стосується умов лісостепу, а в другому – Полісся. Сорт є середньостиглим з періодом від 283 до 291 доби. Якщо порівнювати за національним стандартом, то врожайність «Вінничанки» перебільшує його десь на 4 – 5%.

Інші запропоновані сорти насіння озимої пшениці також мають високі показники і гарно придатні до вирощування на території України. Якщо Вам потрібна більш детальна інформація, а також порівняльний аналіз декілька запропонованих сортів, пропонуємо звернутися з безпосереднім запитом до нашого підприємства і ми надамо якомога поширеної інформації. Це ж стосується і загальних умов придбання того чи іншого сорту.

Але окрім довідкової інформації ми готові підготовити комерційну пропозицію, враховуючі усі конкретні вимоги покупця та його фінансові можливості. Багато залежить від об’єму партій посівного матеріалу, періоду закупівлі, методів доставки, платежів та інших умов. Тому не існує універсальної комерційної пропозиції. Головна мета ПП «Юхимівське» не тільки забезпечити якісне посівне насіння озимої пшениці або інших видів сільськогосподарських структур, а й комплексно надати клієнтові вигідних умов. Тому, не вагаючись, звертайтеся до нас. Будемо раді мати можливість бути для Вас корисними і налагодити довгострокову та плідну співпрацю.