ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Хлібовипічка

Хліб та домашня випічка завжди були для українців одною з головних страв до столу. Сьогодні мало хто з господарок має час на самостійне приготування різноманітної випічки, а тим більше не пече хліб на кожен день. Але це зовсім не означує, що сучасні пересічні українці не можуть собі дозволити кожного дня коштувати смачну та духмяну домашню випічку. Цю можливість їм надають сучасні пекарні, які пропонують справжній український хліб та інші види випічки.

Одним з таких виробників та постачальників різноманітної хлібобулочної продукції та виробів домашньої випічки є ПП «Юхимівське». Але наша компанія має суттєву відмінність від більшості інших пекарень. По-перше, ПП «Юхимівське» - це виробник з повним та замкнутим циклом. Ми самостійно призводимо усю необхідну сировину. Наша компанія вирощує елітні сорти зернових культур (пшениці, ячменю та інших). Ретельно відібравши зерно, ми виробляємо з нього високоякісне борошно на власному млині. Окрім цього, використовуємо інші складові власного виробництва (олію, жири, молоко). Це стало можливим, тому ще ПП «Юхимівське» - це сільськогосподарське підприємство, одним із напрямків діяльності якого є і домашня випічка та інші вироби.

По-друге, це сучасне обладнання. Пекарні підприємства були повністю переобладнанні всього кілька років тому назад. Ми встановили найкращі промислові лінії, які дозволяють не тільки забезпечувати масове виробництво, але й ретельно контролювати якість хлібобулочної продукції на кожному етапі. По-третє, це люди. Наші пекарі, технологи, інші працівники є підготовленими фахівцями, які дуже гарно розуміють свою головну мету – пекти кожного дня високоякісний хліб до родинного столу українців.

ПП «Юхимівське» виготовляє дуже великий асортимент хлібобулочних виробів, до якого входять різноманітні сорти білого та житнього хліба, батонів. Окремою популярністю користується наша домашня випічка. Це і смачні калачі, і духмяні булочки, і солодкі плетенки, та багато іншого. Асортимент постійно розширюється та доповнюється. Ми стежимо за тим, щоб наші пропозиції були не тільки високоякісними та корисними, а й мали великий ринковий попит, надаючи можливості нашім партнерам здійснювати прибутковий і постійно стабільний бізнес.

Сьогодні вже існує невелика мережа фірмових магазинів та компаній партнерів, які здійснюють продаж наших виробів хліба та домашньої випічки. Та ми намагаємось розширити цю мережу, пропонуючи вигідні та цікаві умови співпраці. Якщо ваша компанія займається роздрібним продажем хлібобулочних виробів, та зацікавлена в високоякісній продукції, чекаємо на ваші звернення та замовлення.