ПП "Юхимивське"
Офіційний сайт виробника елітного та репродукційного насіння озимих та ярих культур

Насіння ярого ячменю від ПП Юхимівське

Вибір насіння ярого ячменю, який пропонується ПП «Юхимівське» в якості посівного матеріалу, необмежено одним сортом, а складається з п’яти найбільш привабливих і вигідних в умовах України для ведення сільськогосподарської діяльності. До цього переліку належать такі сорти насіння ярого ячменю, як «Командор», «Геліос», «Водограй», «Всесвіт», «Святогор». Усі ці об’єднує висока якість зерна, але кожен з них має свої особливі властивості, які потрібно брати до уваги під час прийняття рішення щодо закупівлі.

Наприклад розглянемо насіння ярого ячменю сорту «Святогор». Це один з найновіших досягнень селекційно-генетичного інституту Української аграрної академії наук. Його було розроблено наприкінці 2009 року. Під час селекції сорту було враховано якомога більше вимог сучасного сільськогосподарського сектору України в галузі вирощування ярового ячменю. Сорт є середньостиглим і його вегетаційний період складає від 70 до 80 діб. При цьому, завдяки короткому міцному стеблу посухостійкість сорту має найвищій рівень (9 з 10 можливих).

Перелік хвороб, проти яких сорт «Святогор» має великий рівень стійкості, включає такі поширенні захворювання, як борошниста роса, карликова іржа,гельмінтоспоріоз та інші. Все це забезпечує насінню ярого ячменю сорту «Святогор» можливість дати середню врожайність в межах 48 – 56 центнерів з гектару. А це перевищує національний стандарт на 15 – 20 %.

Одним з останніх досягнень національної селекційної науки є і сорт «Всесвіт». Він належить до одних з найкращих пивоварних сортів, які вирощуються в зоні лісостепу України. Середня врожайність сорту «Всесвіт» складає 63,5 центнеру з гектару. І це показники за останні три роки, які вважаються за засушливі. Незважаючи на те, що сорт молодий, насіння ярового ячменю «Всесвіт» швидко набирає попит серед сільськогосподарських підприємств держави.

Окрім нових сортів насіння ярового ячменю, ПП «Юхимівське» пропонує і більш відомі і перевірені часом сорти. Якщо наші покупці вважають за необхідне придбати такі сорти, як «Командор», «Геліос», «Водограй», ми надаємо їм такуї можливість. У разі необхідності ми можемо надати більш розширену консультацію щодо характеристик того чи іншого сорту та допомогти вибрати найбільш придатний до умов того чи іншого підприємства і регіону.

Окрім якісного посівного матеріалу наші покупці мають можливість скористатися вигідними умовами придбання. А це має неменше значення, ніж сама сировина. За більш детальною інформацією просимо звертатися безпосередньо до наших фахівців за координатами, які вказані на сайті.